ANKARA BELGELENDİRME


       Mesleki Yeterlilik Belgesi Belgelendirme Teşvikleri ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM ve BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞ. SAN. TİC.AŞ. ile Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında Üretici Firma Tek Nokta Başvuru Protokolü imzalanmıştır. T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli meslekler arasında olan ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI için MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Mesleki Yeterlilik Belgesini 12 ay içerisinde almayanlar artık çalıştırılamayacaktır. Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan kişilerin sınav ve belge masrafları İşsizlik Sigorta Fonundan karşılanacaktır.
BAŞERGÜN AŞ. Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile söz konusu faaliyetlerin uzman kişiler tarafından yapılmasını, bu sayede ülkemizdeki ustalık kalitesinin ve buna bağlı olarak profesyonellik düzeyinin yükselmesini, marka değerinin korunmasını, müşteri, şikâyet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedefliyor. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek veriyor. MYK teşvikler kapsamında meslek erbapları ve nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması, ustaların bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için BAŞERGÜN AŞ. TÜRKAK’ tan akredite ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.
MYK Belgesi sınavları ANKARA BELGELENDİRME tarafından yapılacaktır. Sınav ücretleri BAŞERGÜN AŞ tarafından karşılanacaktır. Sınavlarda başarılı olan ISI YALITIMCISI, SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, SIVACI, İNŞAAT İŞCİSİ, İNŞAAT BOYACISI Mesleki Yeterlilik Belgesinin sahibi olacaktır. Başarılı olan adayların sınav ve belge masrafları İşsizlik Sigorta Fonundan karşılanacaktır. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, meslektaşları arasında bir adım önde olabilmek isteyen kişilerin taleplerini ANKARA BELGELENDİRME MESLEKİ YETERLİLİK BİLİŞİM VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ve BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞ. SAN. TİC.AŞ. ’nin aşağıdaki iletişim adreslerine iletmeleri gerekmektedir.

  
https://belgeankara.com

İVEDİK OSB. MAH. 1516/1 CAD. NO:16

YENİMAHALLE – ANKARA

TEL: 0312-334 1 999