Skip to main content

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

 

Kullanıcıların http://www.cubo.com.tr adresindeki web sitemize (“Sitemiz”) ilişkin olarak aşağıda belirtilen Kullanım Koşulları benimsenmiştir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. kullanıcıları tarafından sunulan kişisel verileri yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.

Bilgilere sadece yetkili BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Şirket personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Ancak BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Şirketi kusuru olmaksızın bu bilgilere üçüncü kişilerin erişimi nedeniyle doğacak zararlardan BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  sorumlu olmaz.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla kullanıcıların gideceği diğer sitelerin, BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. ‘nin Kullanım Koşullarına uyacağını garanti etmez.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. sorumlu değildir.

Sitemizden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan öğeler dahil Sitemiz üzerinden sağlanan bilgiler ve içerikle ilgili olarak açıkça veya dolaylı olarak garanti vermeyiz; hiçbir taahhütte veya beyanda bulunmayız. Siteye gönderilen yorum ve bilgilerin güvenilmesi gereken tavsiye niteliğinde olması amaçlanmamaktadır. Sitedeki yanlışlardan veya kusurlardan dolayı sorumluluk kabul etmeyiz ve Sitede yer alan bilgi ve görüşler temelindeki kararlar sadece kullanıcı sorumluluğundadır.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Ye aittir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Kullanıcıların üyelik sistemine dahil olması durumunda BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  tarafından kendilerine verilen kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresiyle yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu ve BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’de oluşturulmuş her bir kullanıcı adı için yalnızca bir adet e-posta tanımlanabileceğini, tanımlanan e-posta adresinin değiştirilemeyeceğini, yeni bir e-posta adresinin ancak “Sitemiz” üzerinde yeni bir kullanıcı oluşturulması halinde tanımlanılabileceğini kabul ederler.

Üyelik sistemi kullanılması durumunda şifre sadece ilgili kullanıcının bilgisi dahilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş., talep üzerine kullanıcının kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifrenin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. şifre kullanımından doğacak sorunlardan ve/veya oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu nedenle BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.’nin kullanıcılarına veya üçüncü kişilere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. kullanıcıların sistemden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği periyotlarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  Sorumlu tutulmayacaktır.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş., ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu Kullanım Koşullarının uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olabilmeniz için bu Gizlilik ve Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol ediniz. Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Sitemizi kullanmamalısınız.

BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. işbu her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler ve Sitemizi kullanma/üyelik koşullarını önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Sitemiz ’de yayınlanmasıyla yürürlüğe girerler. Sitemizin kullanımı ya da Sitemize ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları/uygulamalar için de geçerlidir. BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemizin böcek ve/veya virüs içermediğine dair garanti vermeyiz ve beyan veya taahhütte bulunmayız ve uygun virüs kontrol yazılımının kurulmasını sağlamaktan kullanıcı sorumludur. Kullanıcı, Sitemiz’deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda Sitemizin garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı kullanıcının veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. sorumlu değildir.

Sitemizle veya Sitemizin, Sitemize bağlantı yapılan web sitelerinin ve gönderilen materyallerin kullanımıyla, kullanılamamasıyla ya da kullanım sonuçlarıyla bağlantılı olarak kullanıcının neden olduğu doğrudan, özel, dolaylı ya da tesadüfi zarar veya ziyanlardan BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0 242 258 16 30 numaralı telefonumuzdan veya info@cubo.com.tr eposta adresinden BAŞERGÜN BOYA VE KİMYA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Ye danışabilirsiniz.