Skip to main content

Hakkımızda

CUBO

Boya ve yapı malzemeleri sektöründe
%100 yerli sermaye yapısına sahip
CUBO ile tanışın!

Biz Kimiz?

İnşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında Başergün İnşaat olarak başlayan firmamız, 2004 yılında Başergün Boya ve Kimya A.Ş. unvanını alarak CUBO markasıyla İnşaat ve Sanayi Boyaları üretimine başlamıştır.

Başergün Boya ve Kimya A.Ş., gelişen Isı Yalıtım sektörünün ihtiyaçlarını gidermek üzere 2012 yılında EPS ve Yapı Kimyasalları Tesisi yatırımını yaparak, ülkemizin ekonomisine katkı vermeye devam etmiştir.

Bu yatırımıyla birlikte Başergün Boya ve Kimya A.Ş. ülkemizin İnşaat Boyaları, Sanayi Boyaları, Efekt Boyalar, Yapı Kimyasalları, Su Yalıtımı, Isı Yalıtımı ve EPS üretimini bir arada gerçekleştiren birkaç üreticisinden biri haline gelmiş ve günümüzde halen bu konumunu korumaktadır.

Yapıda Kusursuz Çözümler

“Yapıda Kusursuz Çözümler” ilkesiyle yola çıktık ve inşaat sektöründe her aşamada karşılaşılan ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz. Öncelikli amacımız, inşaat projelerinizde kaliteyi ve güvenilirliği bir araya getirerek, yapılarınızı geleceğe taşıyacak mükemmel çözümler sunmaktır.

Yapı sektöründeki ihtiyaçları doğru anlamak ve çözümler sunmak için geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Beton ürünlerinden yalıtım malzemelerine, yapı kimyasallarından dış cephe kaplama sistemlerine kadar, projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her malzemeyi üretiyoruz.

Yapıda Kusursuz Çözümler ile projelerinizde kalite, güvenilirlik ve profesyonellikle buluşun. Sizin için en iyi çözümleri üretmek için buradayız, geleceğin yapılarını birlikte inşa edelim.