Skip to main content

Beton mu, Saten mi? Kadife mi, Mermer mi?

İç Mekân mı, Dış Mekân mı?

CuboArte Dekoratif Sistemlerle Hepsi

 
CUBO’nun dekoratif boya ürün grubunu temsil eden ‘’CuboArte’’, zengin desen ve renk alternatifleriyle tamamen yenilendi. İç cephede olduğu kadar dış cephede de dekoratif görünüm kazandıran ‘’CuboArte’’ ürün grubu; ‘’CuboArte Efekt Boyalar (iç mekân)’’ ile ‘’CuboArte Dekoratif Kaplamalar (iç ve dış mekân) olmak üzere iki farklı kategoriden oluşuyor.

CUBO, dekorasyon açısından fark yaratmak isteyen profesyonellere yönelik yeni alternatifler oluşturmak için efekt boya grubunu tamamen yeniledi.

Ürün çeşitliliğinden ambalajına kadar her alanda tarzını değiştiren ‘’CuboArte Dekoratif Sistemler’’ yapı sektörüne oldukça iddialı seçenekler sunuyor. Farklı tarzlar için farklı görünümler sunan CuboArte Dekoratif Sistemler her zevke hitap edecek, birbirinden estetik 21 adet ürün grubundan oluşuyor.

CUBO, CUBOArte Dekoratif Sistemler ürün grubunu iki ayrı kategoride sunuyor. CUBO, bu ürünlerini CUBOArte Efekt Boyalar (iç mekân) ve yapıların dışına da şık görünüm kazandıran CUBOArte Dekoratif Kaplamalar (iç ve dış mekân) olarak tanımlıyor.

CuboArte ürünlerinin Ar-Ge çalışmalarını tamamlayan CUBO’nun yeni yüzü ve imajıyla pazara sunulan ürün grubunda; modern, şık, ışıltılı, sedefli, iddialı ve daha birçok zevke hitap eden birbirinden farklı alternatif bulunuyor. Tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket eden CUBO, Akrilik Esaslı iç mekân boya ve kaplama grubuna Mineral Esaslı dış mekân kaplama grubunu da ekleyerek ürün portföyünü oldukça zenginleştirdi.

Her Zevke Uygun Seçenekler

CUBO’nun tamamen yenilenen CuboArte ürün ailesi, Akrilik Boya ve Kaplamalar iç mekân ürünleri ile uygulandığı yüzeye estetik bir görünüm kazandıracak.

CUBO’nun, CUBOArte Efekt Boyalar iç mekân ürünlerinde sedef efektli görünüm için ‘’Perlato’’, sedef efektli özel kum tanecikli  görünüm için ‘’Sabbioso’’, sedef efektli özel cam kürecikli ‘’Perla’’, kadife dokulu sedefli soft mat görünüm için ‘’Velluto’’, mat görünüm yerine ışıltılı görünüm tercih edenler için ‘’Viso Diverso’’, iki boyutlu reflektli ve sedefli görünüm için ‘’Onda Effetto’’, mermer görünüm için ‘’Marmorizzare’’, farklı tarzlar için macun kıvamında ‘’Somnium’’, doğal görünüm isteyenlere brüt beton görünümlü ‘’Arte Deco’’, traverten görünüm için ise ‘’Travertini’’ seçenekleri bulunuyor.

CUBOArte Efekt Boyalar (iç mekân) ürünlerini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanarak özgün tasarımlar elde edebilirsiniz.

Artık Yapıların Dışı da İçi Gibi Gösterişli

CUBO’nun CuboArte Dekoratif Sistemleri’ne kattığı bir diğer yenilik ise CUBOArte Dekoratif Kaplamalar (iç ve dış mekân). Bu ürün grubunu hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda tercih ederek doğal ve modern yapılara imza atabilirsiniz.

CUBOArte’nin birbirinden farklı tanecik boyutuna sahip 6 yeni ürünüyle, yapınızda bulunmasını arzuladığınız dokuları dilediğiniz doğallıkta tasarlayabilirsiniz.

Kaya, taş veya beton… Yapıya bir taş kadar yük bindirmeden o taşın görünümünü CUBOArte Dekoratif Kaplamalar dış mekân ürünleriyle binanıza kazandırabilirsiniz. İsterseniz farklı uygulama aparatları ile hiç görülmemiş dokular elde ederek iç mekânda da sıra dışı tasarımlar yaratabilirsiniz.

CUBOArte Dekoratif Kaplamalar’da sunulan seçenekler ise şöyle; Stone Light-500C, Stone-300C, Concrete-200C, Concrete Unique-100C, Concrete Fine-50C ve Concrete Fine Satin- 50C. Ultra ince, ince ve kalın alternatifleri bulunan bu ürün grubuyla özel taş, tuğla, beton görünümlü şık ve modern duvarlar tasarlayabilirsiniz.

Türkiye’nin yerli boya üreticisi CUBO’nun hem iç hem dış mekânda, özellikle mimarların projelerinde sınırsız tasarımlar yaratmasına imkân tanıyan bu inovatif ürünleri, yapı sektörüne alternatif oluşturuyor. Kolay uygulanabilir olmasıyla usta dostu CuboArte ürün grubu dönemin yıldızı parlayan tercihleri arasında yerini alacak gibi.

Leave a Reply